اینستاگرم
از طریق برنامه اینستاگرم
با ما در ارتباط باشید
عضویت در خبرنامه

درباره‌ی ما

 

بهترین ها برای شما اندیشه ماست

اندیشه ما بهترین برای شما

آژانس هواپیمایی رامین گشت زمینه فروش تور، بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور، فروش بلیط خارجی، اخــذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور بصورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران (اروپا، خاور نزدیک، خاور دور، آفریقا و...)، فعالیت می نماید. ،شایان ذکر است این آژانس گواهینامه بند (ب) از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری  را دارا می باشد .

خدمات:

تورهای مسافرتی و تفریحی خارج از کشور با موضوعات تاریخی، فرهنگی، طبیعت گردی و تمدن گردی فعالیت می نماید.آژانس آمیتیس بال پارس عضو برتر گروه سفرهای آرمانی در زمینه برگزاری تورهای مسافرتی، تاریخی، فرهنگی، گردشگری و تمدن گردی خارج از کشور از جمله تور تایلند ( بانکوک ، پاتایا ، پوکت ) ، مالزی - سنگاپور، ترکیه ( آنتالیا، استانبول، بدروم ، مارماریس ، کوش آداسی ) ، بلغارستان، هندوستان ، چین ، تونس ، روسیه ، قبرس شمالی ، بالی ، کشتی استارکروز ، دبی ، آفریقای جنوبی و ویتنام اقدام نموده است. این آژانس با تنوع تورهای مسافرتی سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد.

برنامه ریزی علمی

 توجه به جزئیات هر سفر، کنترل کیفیت خدمات در حمل و نقل های هوایی، زمینی و مراکز اقامتی و توجه به فاکتورهای گوناگون تأثیر گذار در انواع سفرنامه ها باتوجه به شرایط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهای قبلی از مهمترین موارد برنامه ریزی ما می باشد.برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملی نظیر ساعت باز شدن مکانهای مورد بازدید، فواصل اماکن با یکدیگر و ساعات تردد بین آن و امکان پذیرایی برنامه ریزی شده اند. بنابراین تورها بیش از آنچه در بروشور و سایت اینترنتی گفته شده ارائه می شوند. گاهی تغییر ساعت پرواز و یا عوامل پیش بینی نشده دیگری موجب تغییراتی در برنامه از پیش تنظیم شده می گردند که در چنین مواقعی مدیران تور آمیتیس بال پارس بهترین جایگزین موجود را انتخاب و ارائه می نمایند

انتخاب بهترین خدمات و امکانات

سعی ما همیشه در انتخاب بهترین امکانات موجود در هر مسیر و هر تور می باشد مگر بدلیل محدودیتهای خاص که امکان فراهم شدن آن نباشد ولی بطور کلی سیاست ما در انتخاب هتل معمولاً استفاده از هتل پنج ستاره و در بعضی از اوقات چهار ستاره می باشد. در انتخاب حمل و نقل، پروازها و رستورانها نیز از موسسات و مراکز ممتاز یا با درجه بالا استفاده می نمائیم.ما سعی داریم تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازیم و این فرصت را برای همگان فراهم آوریم تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند.

توجه به مشتری
 
هدف اصلی ما همواره در جهت مدیریت همه جانبه از اولین ارتباط همسفران با ما تا آخرین لحظه سفر بوده و شاخص عمده آن توجه به نیازهای فردی است. اگر به هر دلیلی مشکلی پیش آید آنرا اصلاح کرده و یا راه حل جایگزین مناسبی را ارائه خواهیم داد. سرلوحه اهداف ما این است که همسفران ما همواره با ما باشند همانطور که همسفران چندین ساله ما همیشه با ما بوده و هستند. ما به شعار :بهترینها برای شما اندیشه ماست  اندیشه ما بهترین برای شما معتقدیم و به آن عمل می نمائیم.این آژانس هواپیمایی مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و حوزه فعالیت خود را جهت جلب رضایت مشتریان و مشتری مداری گسترش داده است.

 

کلیه پرسنل آژانس رامین گشت آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشد.

تلفن تماس تهران: 1727
تلفن سراسری:41509-021

Airlines - خطوط هواپیمایی